دکتر پیمان شریعتی-کرج

خانه کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی چگونه باعث درمان تیرگی و کبودی دور چشم می شود؟

تیرگی و کبودی چشم ممکن است به دلایل زیادی رخ دهد.مهمترین علت کبودی دور چشم به خاطر عدم رسیدن اکسیژن کافی به شبکه مویرگی پلک پایین چشم است.

  کربوکسی تراپی می تواند به بهبود شبکه مویرگی چشم کمک کند.با تزریق گاز دی اکسید کربن به مناطق تیره شده پلک پایینی چشم ، جریان خود در این مناطق بیشتر شده، این کار باعث تقویت شبکه مویرگی چشم می شود.گردش خون برای مدت طولانی در این پلک پایینی افزایش یافته که در نهایت تیرگی زیر چشم از بین می رود.

کربوکسی تراپی در کلینیک دکتر پیمان شریعتی کرج

در چه مواردی می توان از کربوکسی تراپی استفاده کرد؟

از کربوکسی تراپی می توان برای نواحی مختلف بدن استفاده کرد.نواحی مختلفی مانند پلک ،صورت، گردن، باسن، پشت دست ها و پاها نقاطی هستند که کربوکسی تراپی نتیجه خوبی در آن ها دارد.

از کربوکسی تراپی می توان برای از بین بردن تیرگی دور چشم، استرچ مارک، از بین بردن زخم ناشی از آکنه و جراحی، زخم های عروقی، رفع شل شدگی و افتادگی پوست برطرف کردن خطوط دور دهان و خط خنده استفاده کرد.

عوارض کربوکسی تراپی

برای کربوکسی تراپی به عوارض قایل توجهی نمی توان اشاره کرد.هرچند در مواردی مقداری درد خفیف در مکان تزریق شده گزارش شده که پس از چند ساعت نیز رفع شده است.

در برخی موارد نادرتر هم خش خش پوست و کبودی اندک پس از تزریق گزارش شده که همگی پس از چند ساعت از بین رفته اند.

چند جلسه کربوکسی تراپی لازم است؟

تعداد جلسات با نوع درمان متفاوت است.به طور معمول 6 الی 10 جلسه با فاصله هر یک یا دو هفته نیاز است. در بعضی درمانها به منظور تثبیت نتایج درمانی، سالی یک نوبت درمان برای چند سال تکرار می شود.

کربوکسی تراپی 

در کلینیک پوست و زیبایی دکتر پیمان شریعتی

برای مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید:

34204580

34454172

34458074

34218505

09392252582