دکتر پیمان شریعتی-کرج

خانه مزوتراپی غبغب

مزوتراپی غبغب چیست و چگونه انجام می شود؟

 

مزوتراپی غبغب، یک عمل رفع غبغب و آب کردن چربی های این ناحیه است. این روش غیر تهاجمی بوده و نیازی به استراحت بعد از عمل نیست. مزوتراپی با خرد کردن سلول های چربی درطول زمان نتیجه می دهد.

مزوتراپی غبغب

روش انجام مزوتراپی غبغب:

در مزوتراپی از سوزن های بسیار نازک و کوتاه استفاده می شود تا تزریق به لایه های میانی پوست (مزودرم) انجام شود. هدف از مزوتراپی برای غبغب، حذف لایه های چربی زیر پوست این ناحیه است. عمل مزوتراپی غبغب باید در عرض چند جلسه انجام شود تا به تدریج لایه های چربی خرد شوند و توسط کبد از بدن خارج گردند. رفع غبغب به روش مزوتراپی، روشی بسیار ایمن است که به مرور زمان، چهره شما را متناسب خواهد کرد. موادی که از طریق سرنگ به غبغب تزریق می شوند، شامل “فسقاتیدیل کولین” هستند. این ماده یک لسیتین طبیعی حاوی دو کولین هستند. این ماده یک لسیتین طبیعی حاوی دو اسید چرب غیر اشباع است و از گیاه سویا استخراج می شود. فسفاتیدیل کولین به طور طبیعی در بدن نیز وجود دارد، اما نسخه موجود در بدن حاوی اسیدهای چرب اشباع شده است.

از آنجا که مزوتراپی یک عمل غیر تهاجمی است، معمولا فرد را از کار و فعالیت باز نمی دارد.بسیاری بعد از عمل، می توانند بلافاصله به فعالیت منظم خود بازگردند. اما برخی ممکن است به دلیل تورم و درد در محل تزریق، نیاز به یک روز استراحت داشته باشد.

مزوتراپی جهت رفع غبغب

در کلینیک پوست و زیبایی دکتر پیمان شریعتی

برای مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید:

34204580

34454172

34458074

34218505

09392252582