دکتر پیمان شریعتی-کرج

خانه لیفت با نخ

لیفت با نخ

 

لیفت با نخ یکی از درمان های زیبایی ظریفی است که در آن پوست افتاده صورت به آرامی کشیده می شود تا پوستی صاف تر و جوان تر به دست آید و با اثر نیروی جاذبه و بالارفتن سن مقابله شود.

لیفت صورت با نخ

تاثیرات لیفت صورت با نخ جایگزینی با تهاجم کمتر برای جراحی لیفت صورت است که صورت را بدون تحمیل عوارض جانبی مربوط به جراحی جوان و شاداب می کند.دوران بهبود لیفتینگ بدون جراحی صورت بسیار کوتاه است و این عمل روند زندگی بیمار را مختل نمی کند.

کشیدن پوست به همراه قرار دادن نخ در پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می آورد.در این روش با نخ از نخ های مخصوصی استفاده می کند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند.

این نخ ها در زیر پوست قابل رویت نمی باشند.زمانی که نخ ها در جای خود قرار گرفتند، فرآیند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال تر می شود.

در این روش از نخ های مخصوصی در جهت کشیدن پوست برای ثابت نگه داشتن موقعیت جدید پوست و بافت های صورت در یک جلسه مانند طب سوزنی استفاده می شود.

به دلیل افزایش تولید پروتئین کلاژن توسط سلول های فیبروپلاست پوست باعث سفتی پوست و افزایش ضخامت بافت زیرپوستی شده ودر نهایت علاوه بر زیبایی و سفت شدن باعث درجاتی از لیفتینگ نیز می گردد که اگر این عملیات تکرار گردد پوست بسیار جوان و زیباتر و صافتر می شود.

نخ بکار رفته برای این روش زیبایی پوست به سبک کره ای قابل جذب با نام پی دی او می باشد اما نخ هایی که به طور خاص برای برطرف کردن و لیفت بکار می رود دارای خارهای روی سطح نخ به نام کاگ است که جنس آنها نیز از پی دی او و قابل جذب بوده اما هزینه بالاتری دارد و در جلسه اول لیفتینگ برای صورت ایجاد می کند وبا جذب نخ ها اثرات زیبایی نیز انجام می شود.

لیفت با نخ کاگ (خاردار) جهت کشیدگی پیشانی و ابروها

در کلینیک پوست و زیبایی دکتر پیمان شریعتی

برای مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید:

34204580

34454172

34458074

34218505

09392252582